Datoteka:Flag of Europe.svg

Predstavljen projekt Tehničke škole Sisak: SOELA - solarni električni automobil financiran sredstvima Europske unije

U hotelu Panonija u Sisku predstavljen je 25. listopada 2012. projekt SOELA - solarni električni automobil čiji je nositelj Tehnička škola Sisak. Uz nositelja u Projekt u uključeni i partneri Sisačko-moslavačka županija, HZZ - Područni ured Sisak te još 4 srednje strukovne škole: Srednja strukovna škola Velika Gorica, Tehnička škola Kutina, Srednja škola Vice Vlatkovića Zadar i Elektrotehnička i prometna škola Osijek.

Predstavljanje projekta otvorio je ravnatelj Tehničke škole Sisak Davor Malović. U  ime partnera okupljenim sudionicima obratili su se Andrija Rudić, zamjenik županice Sisačko-moslavačke županije, i Tihomir Tomčić, ravnatelj Srednje škole Vice Vlatkovića Zadar, a sam projekt predstavio je njegov voditelj Stevče Arsoski.