Uspješan nastup učenika i profesora Tehničke škole Sisak,  članova udruge inovatora ISIMOS

ARCA2014, 12. međunarodna izložba inovacija održana je u Boćarskom domu u Zagrebu od 15. do 18.10. 2014.
Na najvećoj i izložbi inovacija u Hrvatskoj  bilo je izloženo 286 inovacija i tehničkih unapređenja. Na ARCI su izlagali  inovatori su iz Hrvatske i 15 zemalja Svijeta.
ISIMOS - udruga inovatora sisačko-moslavačke županije i ove godine je sudjelovala sa zanimljivim radovima i tehničkim rješenjima učenika Tehničke škole Sisak i odraslih inovatora.
Ove godine u promotivnim aktivnostima po prvi put su  sudjelovali  Metalurški fakultet Sisak i PISAK- novi poduzetnički inkubator Sisak. Zanimljiv i zapažen nastup su imali  učenice Tehničke škole Sisak, Kristina Kramar i Tena Komlinović , koje su predstavile nakit izrađen od elektroničkih elemanata, i učenici Leon Redžić i Luka Ivančan koji su predstavili rad vezan za istrazivanje stratosfere.
Inovacije i tehnička poboljsanja ocjenjivala je stručna prosudbena komisija koja je sastavljena od profesora Sveučilišta u Zagrebu i poznatih stručnjaka i inovatora iz Hrvatske
Odlukom prosudbene komisije nagrađena su dva inovativna riješenja naših članova:
1. srebrna plaketa, SC 1200  solarna centrala, autori: Stevče Arsoski i Željko Štignedec
2. brončana plaketa, Robot marketing, autor: Borislav Kostić,