Step4VET

Nastavnici Tehničke škole Sisak sudjeluju u projektu "Korak dalje u osiguranju kvalitete strukovnog obrazovanja kroz modernizaciju postojećih kurikuluma" u sklopu nacionalnog konzorcija čiji je koordinator Tehnička škola Slavonski Brod, a sudjeluju još Tehnička škola Sisak, Tehnička škola Požega i Tehnička škola Županja.

Ispred Tehničke škole Sisak na mobilnosti će sudjelovati ravnatelj Davor Malović, dipl. ing. stroj. i Mario Kus, dipl. ing. stroj. koji će tijekom mobilnosti posjetiti obrazovne institucije InnoOmnia, Omnia College, Omnia Apprenticeship Training Centre i mnoge druge u kojima će putem prezentacija, rasprava na okruglim stolovima i sudjelovanja na nastavi (job shadowing) steći nova znanja, iskustva.

Mobilnost će se održati od 3. travnja do 10. travnja 2016. godine u Finskoj.