9. sastanak na krajnjem istoku Turske - Bahce

Deveti sastanak partenra projekta CNC&IT održan je u Turskoj u gradu Bahce od 14. do 17.04.2015. Na sastanku su nazočili predstavnici Tehničke škole Sisak u sastavu Adelita Subašić-Terman, Stevče Arsoski, Davor Malović i Mario Kus. Osim predstavnika domačina Bahçe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi i veće navedene Tehničke škole Sisak, sastanku su nazočili predstavnici ostali partnerskih organizacija: Šolski Center Kraško - Sevnica - Srednja poklicna in strokovna šola iz Slovenije, Zespół Szkół nr 10 iz Poljske i AIJU - Technological Institute for children's products & leisure iz Španjolske.

Tema sastanka je bila prezentacija produkata projekata s tendencijom na e-learning materijale. Mario Kus je prisutnima predstavio e-materijale vezane za područje CNC tehnologije i CADCAM programiranja.Ostali partneri su također prezentirali vlastite e-learning materijale.

Tijekom drugo i trećeg dana boravka u Turskoj,domačini su nam osigurali obilazak značajnih tvornica ABC, Ideal i Tosčelik.

Obilazak kulturno-povijesnih destinacija je također dio ovog projekta. Domačini iz Bahce su se potrudili pokazati i prikazati svoju kulturnu i povijesnu baštinu. Imali smo priliku vidjeti i doživjeti jedan vrlo drugačiji svijet od onog koji prirpada zapadno europskoj provinijenciji. Po mišljenju svih prisutnih gostujućih  partnera to im je i uspjelo.

« Siječanj 2021 »