Zatvaranje CNC&IT projekta u Sisku

Došao je i taj dan!

Nakon skoro dvije godine  trajanja CNC&IT projekt je završio. Ispunio je sva svoja očekivanja, sve planirane akcije su odrađene, svi produkti realizirani. Ukratko jedan uspješan međunarodni projekt Tehničke škole Sisak na ponos svim učenicima i djelatnicima!

Događaj zatvaranja CNC&IT projekta bio je dio 11. planiranog partnerskog sastanka  u Sisku koji se odvijao od 10. do 13.lipnja 2015. godine.

Na sastanku su nazočili svi predstavnici međunarodnih partnerskih ustanova uključenih u projekt.

Prvi dan 10.lipnja bio je rezerviran za dolazak stranih partnera u polijepodnevnim satima u SIsak. Nakon toga je sljedila zajednička večera i zadnji dogovor za sutrašnji dan kada je planirano svečano zatvaranje projekta.

Drugi radni dan 11.lipnja  krenuo je u jutarnjim satima u hotelu Panonija kada  su pojednini predstavnici partnera prezentirali  svoje realizirane produkte u projektu.

Nakon provedenih prezentacija produkata CNC&IT projekta na radnom jeziku projekta - engleskom, započela je press konferencija za medije na kojoj je Mario Kus, autor proizvoda Tehničke škole Sisak - Ranokrščanska svjetiljka, opisao "svojim rječima" tijek razvoja dizajna i proizvodnje iste.

Kako je za očekivati, a bilo je zamišljeno i obečano i prije, domaćin je podijelio vrijedan poklon - repliku Ranokršćanske svjetiljke svakoj partnerskoj organizaciji u projektu.

Na kraju dopodnevnog dijela sastanka uslijedio je  dogovor partnera  oko usklađivanja pisanja završnog izvješća projekta prema nacionalnim agencijama.

U nastavku dana je usljedio obilazak Starog grada u Sisku i prostorija unutar  njega uz pratnju kustosa Sisačkog muzeja.

Treći dan 12.lipnja je zamišljen za neformalno i relaksirano druženje partnera što  ostvareno  kroz organizirani posjet u Nacionalni park Plitvička jezera.

Četvrti dan 13.lipnja - odlazak partnera prema svojim domovinama s pozdravom  Vidimo se!

Na kraju puta CNC&IT projekta zajednički se nadamo da smo uz druženja, naporan rad i putovanja diljem EU (a i šire)  pripremili putove za nove zajedničke projekte!

Medijski objavljeno:

« Siječanj 2021 »