Upisi-jesenski rok

Za upis u Tehničku školu Sisak potrebno je dostaviti upisnicu ispisanu iz sustava upisi.hr i liječničku svjedodžbu medicine rada. Dokumente je moguće dostaviti 2. rujna 2020. osobno ili na mail adresu upisi.tehnicka@gmail.com od 9,00 do 12,00 sati

Prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik treba se izjasniti i o izbornim predmetima (etika ili vjeronauk) te odabiru stranog jezika (engleski li njemački) te dostaviti svu dokumentaciju kojom ostvaruje posebna prava i dodatne bodove.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će biti dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr. Upisnicu osobno može dostaviti kandidat ili roditelj/skrbnik, a elektroničkim putem samo roditelj/skrbnik. U poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt broj kako bi ga škola po potrebi mogla kontaktirati.

Sva propisana dokumentacija može se fotografirati ili skenirati te poslati elektroničkim putem, a originali se moraju dostaviti u školu do kraja rujna 2020.

Priloženi dokumenti:
Uvjeti upisa.pdf

Dostava dokumentacije za upis

Za upis u Tehničku školu Sisak potrebno je dostaviti upisnicu ispisanu iz sustava upisi.hr i liječničku svjedodžbu medicine rada. Dokumente je moguće dostaviti osobno 27. srpnja 2020. od 9,00 do 12,00 sati te na mail adresu upisi.tehnicka@gmail.com 27. i 28. srpnja do 12,00 sati. Prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik treba se izjasniti i o izbornim predmetima te odabiru stranog jezika te dostaviti svu dokumentaciju kojom ostvaruje posebna prava i dodatne bodove.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će biti dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr. Upisnicu osobno može dostaviti kandidat ili roditelj/skrbnik, a elektroničkim putem samo roditelj/skrbnik. U poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt broj kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Sva propisana dokumentacija može se uslikati ili skenirati te poslati elektroničkim putem, a originali se moraju dostaviti u školu do kraja rujna 2020.

Priloženi dokumenti:
Uvjeti upisa.pdf

Provjera predznanja stranog jezika

Provjera predznanja engleskog jezika: 14. srpnja 2020. u 10,00 sati

Provjera predznanja njemačkog jezika: 14. srpnja 2020. u 10,00 sati

NAPOMENA: Provjeri predznanja stranog jezika trebaju pristupiti samo oni učenici koji žele odabrati učenje stranog jezika (engleskog ili njemačkog) koji nisu učili najmanje 4 godine u osnovnoj školi.

Upiši Tehničku školu Sisak!

Želiš li obavljati stručnu praksu u Italiji, Portugalu, Njemačkoj, Španjolskoj? Želiš sudjelovati u utrci solarnih automobila, upravljati dronom, raditi holograme? Učiti uz nove i suvremene tehnologije u moderno opremljenim učionicama? Izraditi svoju prvu video igru? Upiši Tehničku školu Sisak!

Tehnička škola Sisak izvodi nastavne planove i programe u trajanju od četiri godine i trenutno izvodi nastavu u zanimanjima:

- Strojarski računalni tehničar

- Tehničar za mehatroniku

- Tehničar za elektroniku

- Tehničar za računalstvo

- Ekološki tehničar

- Tehničar za razvoj videoigara

Nastava se odvija u kabinetima i učionicama koje su opremljene informacijsko-komunikacijskim tehnologijama (IKT)  pod stručnim vodstvom inženjera i profesora.

Uz brojne aktivnosti iz struke, naši učenici putuju na ekskurzije, svake zime idu na skijanje, sudjeluju u brojnim sportskim i drugim izvannastavnim aktivnostima: glume u školskim predstavama, sviraju u tamburaškom sastavu naše škole, pjevaju u zboru. Također, sudjeluju u brojnim projektima koji se godinama ostvaruju u našoj školi.

Upiši Tehničku školu Sisak i budi budućnost, budi ispred svih! Tehnička škola Sisak- škola za nove tehnologije 21. st. Dođi,  Tehnička škola je cool school!

Pogledajte video uratke o našim zanimanjima na sljedećim linkovima:

Upisi u školsku godinu 2020./2021.

U školskoj godini 2020./2021. Tehnička škola Sisak upisivati će učenike u sljedeća zanimanja:

1. Strojarski računalni tehničar – 20 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, kemija, tehnička kultura

2. Tehničar za mehatroniku – 20 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, tehnička kultura, kemija

3. Tehničar za elektroniku – 20 učenika

4. Tehničar za računalstvo – 24 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika,tehnička kultura, kemija

5. Ekološki tehničar – 20 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, kemija, biologija i geografija

6. Tehničar za razvoj videoigara – 24 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, tehnička kultura, likovna kultura

Detaljne informacije o školi i našim aktivnostima možete pronaći na sljedećem linku:

U slučaju bilo kakvih pitanja slobosno nam se obratite na broj 044/537-335 ili mail ivana.smint@skole.hr, pedagoginja Ivana Šmint Velić.