Upisi-jesenski rok

Za upis u Tehničku školu Sisak potrebno je dostaviti upisnicu ispisanu iz sustava upisi.hr i liječničku svjedodžbu medicine rada. Dokumente je moguće dostaviti 2. rujna 2020. osobno ili na mail adresu upisi.tehnicka@gmail.com od 9,00 do 12,00 sati

Prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik treba se izjasniti i o izbornim predmetima (etika ili vjeronauk) te odabiru stranog jezika (engleski li njemački) te dostaviti svu dokumentaciju kojom ostvaruje posebna prava i dodatne bodove.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će biti dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr. Upisnicu osobno može dostaviti kandidat ili roditelj/skrbnik, a elektroničkim putem samo roditelj/skrbnik. U poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt broj kako bi ga škola po potrebi mogla kontaktirati.

Sva propisana dokumentacija može se fotografirati ili skenirati te poslati elektroničkim putem, a originali se moraju dostaviti u školu do kraja rujna 2020.

Priloženi dokumenti:
Uvjeti upisa.pdf

Dokumenti potrebni za upis u Tehničku školu Sisak

Za upis u Tehničku školu Sisak potrebno je dostaviti upisnicu ispisanu iz sustava upisi.hr i liječničku svjedodžbu medicine rada. Dokumente je moguće dostaviti osobno 27. srpnja 2020. od 9,00 do 12,00 sati te na mail adresu upisi.tehnicka@gmail.com 27. i 28. srpnja do 12,00 sati. Prilikom dostavljanja dokumentacije elektroničkim putem učenik ili roditelj/skrbnik treba se izjasniti i o izbornim predmetima te odabiru stranog jezika te dostaviti svu dokumentaciju kojom ostvaruje posebna prava i dodatne bodove.

Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će biti dostupna na mrežnoj stranici www.upisi.hr. Upisnicu osobno može dostaviti kandidat ili roditelj/skrbnik, a elektroničkim putem samo roditelj/skrbnik. U poruci je dužan dostaviti i svoj osobni kontakt broj kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Sva propisana dokumentacija može se uslikati ili skenirati te poslati elektroničkim putem, a originali se moraju dostaviti u školu do kraja rujna 2020.

Priloženi dokumenti:
Uvjeti upisa.pdf