Natječaj za upise u 1. razred
Priloženi dokumenti:
Natjecaj-Tehnicka skola Sisak.pdf

Upiši Tehničku školu Sisak!

Želiš li obavljati stručnu praksu u Italiji, Portugalu, Njemačkoj, Španjolskoj? Želiš sudjelovati u utrci solarnih automobila, upravljati dronom, raditi holograme? Učiti uz nove i suvremene tehnologije u moderno opremljenim učionicama? Izraditi svoju prvu video igru? Upiši Tehničku školu Sisak!

Tehnička škola Sisak izvodi nastavne planove i programe u trajanju od četiri godine i trenutno izvodi nastavu u zanimanjima:

- Strojarski računalni tehničar

- Tehničar za mehatroniku

- Tehničar za robotiku

- Tehničar za računalstvo

- Kemijski tehničar

- Tehničar za razvoj videoigara

Nastava se odvija u kabinetima i učionicama koje su opremljene informacijsko-komunikacijskim tehnologijama (IKT)  pod stručnim vodstvom inženjera i profesora.

Uz brojne aktivnosti iz struke, naši učenici putuju na ekskurzije, svake zime idu na skijanje, sudjeluju u brojnim sportskim i drugim izvannastavnim aktivnostima: glume u školskim predstavama, sviraju u tamburaškom sastavu naše škole, pjevaju u zboru. Također, sudjeluju u brojnim projektima koji se godinama ostvaruju u našoj školi.

Upiši Tehničku školu Sisak i budi budućnost, budi ispred svih! Tehnička škola Sisak- škola za nove tehnologije 21. st. Dođi,  Tehnička škola je cool school!

Pogledajte video uratke o našim zanimanjima na sljedećim linkovima:

Upisi u školsku godinu 2022./2023.

U školskoj godini 2022./2023. Tehnička škola Sisak upisivati će učenike u sljedeća zanimanja:

1. Strojarski računalni tehničar – 22 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, kemija, tehnička kultura

2. Tehničar za mehatroniku – 22 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, tehnička kultura, kemija

3. Tehničar za robotiku – 22 učenika

4. Tehničar za računalstvo – 26 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika,tehnička kultura, kemija

5. Kemijski tehničar – 22 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, kemija, biologija i geografija

6. Tehničar za razvoj videoigara – 26 učenika

- predmeti značajni za upis: hrvatski jezik, 1. strani jezik, matematika, fizika, tehnička kultura, likovna kultura